Sales manager Na prodej
indoorových reklamních ploch

Chcete být součástí vzrušujícího týmu, který ovlivňuje reklamní průmysl a nabízí inovativní indoorové reklamní plochy? Hledáme zkušeného a vášnivého Sales Managera, který má ambice překračovat hranice a dosahovat výjimečných výsledků.

sales manager

příležitost

Přijďte k nám a zažijte příležitost být součástí týmu, který se nebojí inovací a stále se posouvá dopředu. Naše reklamní plochy jsou vysoce atraktivní a přinášejí výhody jak pro naše klienty, tak i pro jejich cílovou skupinu. Vaším úkolem bude prezentovat naše produkty a služby klientům, budovat dlouhodobé vztahy a rozšiřovat naše portfolio.

Jsi to ty?

Máte-li silné prodejní dovednosti, vášeň pro komunikaci a schopnost vést jednání, tak jsme právě my tým, do kterého patříte. Budete mít možnost identifikovat nové obchodní příležitosti, uzavírat obchody a růst společně s námi. U nás se neomezujeme jen na rutinní prodej, ale neustále hledáme způsoby, jak inovovat a přinášet nové přístupy do reklamního světa.

Je to ve vašich rukou

Nabízíme vám podporu, přátelskou pracovní atmosféru a příležitost růst v kreativním a dynamickém prostředí. Společně budeme tvořit nezapomenutelné kampaně a přinášet reklamní řešení, která osloví a zaujmou.

Čekáme na tebe

Pokud jste připraveni přijmout výzvu a stát se součástí našeho "cool" týmu, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na info@faceup.cz. Připojte se k nám a společně dosahujme úspěchů, které budou naší vizitkou v reklamním světě!

Pojďte k nám do "cool" týmu prodeje indoorových reklamních ploch! Hledáme motivovaného Sales Managera, který rád překonává výzvy. Buďte součástí úspěšného týmu a dosahujte neuvěřitelných výsledků. Zašlete nám svůj životopis na info@faceup.cz a připojte se k nám!